Poradna-zde1271
Komix Hope tady // Povídka,příběh Megan Na Frontě tady
Anketa tady
Chceš se stát mojim sb? tak klik Zde*2225*

Jak na přírodní koupaliště?

27. srpna 2010 v 15:28 | Alice |  Návody-sims

Jak na příírodní koupaliště?

klik na celý čl.


Vaše Simíky už nebaví plavání v hranatém Maxisáckém bazénu? V tomto tutorialu se dozvíte, jak Simíkům pořídit přírodní koupaliště, ve kterém si jistě užijí spoustu zábavy.
1) Nástrojem "Vyrovnání terénu" vyrovnáme terén na místě, kde bude později "stát" naše jezero.
2) Vyznačíme si obrys budoucího jezera, nejlépe nějakou texturou, podobnou písku nebo hlíně. Tato textura bude tvořit okraje jezera.
3) Nástrojem "Snížení terénu" snížíme plochu 1 čtverečku minimálně o 4 kliknutí, podle toho, jak hluboko chceme mít vodní hladinu.
4) Pomocí nástroje "Vyrovnání terénu" vytvoříme na celé ploše jezera stejnou hloubku. Terén vyrovnáváme až k "hraniční čáře", nejlepšího výsledku dosáhnete, pokud budete vyrovnávat vždy 1 čtvereček širokou přímku, jako na obrázku.
5) Takto by mělo jezero vypadat po vyrovnání celé jeho plochy:
6) Abychom dosáhli efektu vody, můžeme na některých místech jezera zvýšit terén o 1 kliknutí. Tato maličkost nám vytvoří vlny.
7) Je nejvyšší čas jezero "naplnit" vodou. Protože nepředpokládám, že někdo z vás přijde k počítači s konví a začne do něj lít vodu, použijeme pro zaplnění jezera texturu.
Poznámka: Pokud nemáte staženu žádnou texturu vody, můžete si jí stáhnout v Download centru
TIP: Chcete-li, aby vaše jezero vypadalo co nejlépe a nejreálněji, můžete použít více vodních textur, například doprostřed jezera dejte tmavší texturu, bude to vypadat, jako kdyby byla ve středu jezera větší hloubka.
8) Všechny krajní body jezera zvyšte o 1 kliknutí. Pokud to neuděláte, může se stát, že budou Simíci plavat po celém pozemku nebo dokonce i v domě.
9) Pokud nechcete, aby Simíci plavali v úplně mrtvé vodě, můžete jezero a jeho okolí zkrášlit stromy, rákosy, lekníny nebo zvířaty, pokud nějaké máte.
TIP: Při zkrášlování jezera a okolí, se vám jistě budou hodit cheaty moveobjects on ; boolProp allow45DegreeAngleOfRotation true
10) Teď si postavíme konstrukci, ze které budou vaši Simové skákat do vody a vylézat z ní. K tomu nám poslouží terasa. Je důležité, abyste použili "Sloupovou verandu", jinou terasu tam postavit nelze, a základy už vůbec ne. Ideální šířka terasy jsou 2 čtverečky.
11) K terase přistavíme schody, můžeme i zábradlí.
12) A přecházíme k poslednímu kroku. Tím je přidání schůdků a skákacího prkna. Umístěte je na neoplocený konec terasy za použití cheatu moveobjects on.
Tím pro nás tvorba jezera končí, ale pro Simíky právě začíná skvělá zábava v jejich novém přírodním koupališti!
Někdy se může stát že simíci budou plavat po celém pozemku , ale ot jen když uděláte něco blbě !

řekla bych že to de i v SIMS 3 ale nevim neskoušela sem to!:P :)

zd:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama