Poradna-zde1271
Komix Hope tady // Povídka,příběh Megan Na Frontě tady
Anketa tady
Chceš se stát mojim sb? tak klik Zde*2225*

Leden 2011

Pozastavení→Nemocná

8. ledna 2011 v 17:25 | Alice |  Actually
Ahoj lidi promiňte , že jsem se vůbec neukázala jsem nemocn a  nesměla jsem ani na pc...
Hlavně Kajce:,, Kaji nastavime to zítra co ty na to?, jo a moc se ti omlouvám takhle "nespolehlivá" nebývám."Promiňtě budu muset pozastavit do toho -1.2.2011-možná se tu ukážu už dřív.A taky se moc omlouvám mým sbénkům , že jsem neobíhala a ani nenapsala.Prostě se na mě nezlobte :-)-je to asi těžké , ale já byla nemocná a za to prostě nemůžu.
-to né já to ta nemoc :-D .

Takže Kajko zítra ti napíšu na email a nastavíme to ok?:-)


pp-měj te se  dobře a buďte zdraví a hlavně živí x) jo a sbénka prosím nemažte si mě!

pp vaše stále nemocná Alice-xD

Promiňtě ,že jsem tady taky začátkem února nebyla xD chytla jsem horečku,rýmu a kašel. Rýmu a kašel ještě stále mám , ale na blogu bych se už měla ukázat =)

2011!New year!

1. ledna 2011 v 0:00 | Alice |  Actually
Ták lidičky a je rok 2011! a já se vám omlouvám , že jsem teď moc na blogu nebyla prostě jsem neměla čas a přiznám se , že se mi ani moc na blog nechtělo ^.^ snad se v novém roce zlepšim :-) a hlavně musim udělat design pro moje sbénko Kajku.Kaji vim , že už měl byt hotov , ale omluv mě m v posledni době něak zlenivěla :-) pokusim se ho něak stihnout zítra x)zítra by měl být teda aspoň já stím jakoby počítám a doufám , že se nepřepočitam x), ták užijte si nový rok ve zdraví,šťěstí,pohody a úspěchu!A já se jdu mrknout na tu hromadu hlasitých ohňostrojů a bouchnout šampáňo(-šampus x) ).  Alice

A tady taková fotečka Miley a "kusowka":-)