Poradna-zde1271
Komix Hope tady // Povídka,příběh Megan Na Frontě tady
Anketa tady
Chceš se stát mojim sb? tak klik Zde*2225*

Červen 2011

Actually-jak to bude dál :-)

1. června 2011 v 17:00 | Alice |  Actually
Ták zdravím vás po dlouhé době a zároveň se vám omlouvám , bylo toho na mě moc... a potřebovala jsem na čas "vypadnout" . Určitě se nebojte , že s blogem končím nebo tak něak budoucnost není černá :-).Ták začneme omluvou OK? :-D
Hmmm... musím se vám omluvit jak čtenářům, sbéčkám tak i těm kteří si můj blog jen prohlíží(nečtou :D)
OMLOUVÁM SE VÁM! za tu dobu , ale však to zná většina z vás tak doufám , že mě pchopíte :-) jestli si mě smažete to už je jen vaše věc , ale byla bych ráda kdyby jste to vydrželi i když možná se mnou nebudete mít nervy mno...Kdo si mě ale přece jen vymaže tak mě prosím informujte tím , že to napíšete do komentu-musím v tom mít předled sakra ne?:-)))
Jo a omlouvám se vám taky zato , že jsem byla lenivá a nenapsala jsem vám to dřív :-)) vy moje zlatíčka promiňte mi :-))

Vaše nabídky spřátelení určitě příjmu , ale né v šak v tuto dobu protože se chystám blog plně "nastartovat" až 30.6.2011 ano správně je to na vysvědčení :-) to pro některé marnivé a útrapné vysvědčení:-). Zpátky ke spřátelení 30.6.2011 vám napíšu odpověď na spřátelení (těm co mi napsali) určitě to bude "milá" odpověď :-D nebojte se :-)) A doufám , že o to budete ještě stát-(budete mít teda výdrž jestli jo :-D )

Jak už jste slyšeli blog plně nastartuju 30.6.2011
Chystám zas něaké to video(konečně mi zas fakčí sims), downíky to víte :-) a jako obvykle pár obrázků a asi otevřu chat -no uvidíme jestli někdo vydrží poslouchat ty moje kecy :-D . Možná tu objevíte i něaké překvapení to vše uvidíme tak se nechte pro jednou překvapit :-)


PP a děkuju za pochopení . Vaše (a samozdřejmě svoje :D ) Alice